Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Depaula – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 900 000 zł170,89 m² 16 969,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalnym o modernistycznej bryle oraz budynkiem garażowym, na dużym zalesionym terenie o powierzchni 1,2000 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Krągola

Krągola(Depaula + 10 km)

910 000 zł170 m² 5 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam prawie nowy dom - projekt Magnolia Dobre Domy - wybudowany w 2022r. w miejscowości Krągola, gm.Stare Miasto. Zapraszamy na prezentację domu na żywo - dzwoń pod nr tel.   :) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Krągola(Depaula + 10 km)

910 000 zł164 m² 5 548,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok. 125 m2 na parterze + 40 m2 garaż + poddasze do wykończenia ok. 120 m2. Dom posadowiony na działce 15 ar.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem. Lokalizacja: konin ul. Sierpińskiego, os. Laskówiec świetna lokalizacja - teren zorganizowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Aleja NSZZ Solidarność

Turek(Depaula + 19 km)

1 850 000 zł97,85 m² 18 906,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 144 m²

Dom z magazynem usługowo-produkcyjno-biurowym Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość dom wolnostojący wraz z halą magazynową z częścią biurową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Izabelin

Izabelin(Depaula + 12 km)

845 000 zł100 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow. ok 100 m2 wraz z drugim domem wolnostojącym z garażem dwustanowiskowym o pow. ok. 70 m2. Nieruchomości posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Golina(Depaula + 22 km)

319 000 zł105 m² 3 038,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 105 m2 + poddasze do zagospodarowania ok 50 m2. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3,6 ar w Golinie, powiat Konin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Chopina

Turek(Depaula + 19 km)

550 000 zł319 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Turku przy ul. Chopina. Działka o powierzchni 917 m zabudowana jest piętrowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 113 m -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. ok. 140 m2 + piwnica i garaż. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3 ar w Koninie na osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zapałczana

Turek(Depaula + 19 km)

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 364 m²

Turek - gospodarstwo rolne na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z dwoma budynkami gospodarczymi oraz gruntami rolnymi. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzeźniak

Brzeźniak(Depaula + 24 km)

595 000 zł99,10 m² 6 004,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali, położony na dużej działce, w okolicy Jeziora Głodowskiego, zlokalizowany w miejscowości Brzeźniak, gm. Golina. Powierzchnia i typ zabudowy:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij